Skateshop a snowboard shop Xride.cz.

Hledáte nejlepší vybavení na skateboarding a snowboarding za nejlevnějí cenu? Po návštěvě nášeho skateshopu, najdete vše, co hledáte. Tento tradiční skateshop, nabízí více než jen skate módu. Nachystali jsme pro Vás super skateboardysnowboardy, módní oblečení a skate boty. Staňte se našimi spokojenými zákazníky a získejte tak nejen bezva zboží, ale i mnoho zajímavých výhod. Nakupovat na skateshopu Xride.cz se prostě vyplatí. Skateshop Xride.cz má pro vás připraveny skate boty, skate a snb oblečení od předních výrobců, jako jsou Horsefeathers, Roxy, Dakine, K1X, Nugget, Bench, Santa Cruz, Fallen, Meatfly, Funstorm, DC shoes, Vans a další.

Ve Vašem skate shopusnowboard shopu Vám nabízíme originální kousky za super cenu. Garantujeme vám bezplatnou výměnu a možnost navrácení, při koupi nevhodného zboží. U objednávek do ČR, jejichž výše překročí 2000 Kč, získáváte dopravu zdarma. Naši zákazníci jsou nejen z Čech, ale i ze Slovenska.

Skate shop a snowboard shop Xride.cz Vám celý rok nabízí super slevy a nejrůznější akce. Sortiment doplňujeme téměř každý den. Hlavní nabídku tvoří vybavení a oblečení pro skateboarding a snowboarding. Snowboardové bundy a kalhoty Horsefeathers, Burton, Quiksilver, Roxy, Nikita, Funstorm, Meatfly, K2 a mnoho dalších. Snowboardy a vázání nabízíme od nejprestižnějších značek jako Burton, Nitro, K2 snowboarding, Roxy, Rome atd. Snowboardové brýle, helmy, chrániče si pak můžete vybrat od značek Spy, Oakley, Roxy, Red, Quiksilver, Dragon, Electric.

Významnou část skateshopu tvoří skate boty Fallen, DC shoes, Vans, DVS, Globe, Nike, Supra, a to dámské i pánské. Samozřejmostí je – sk8 trička, mikiny, kalhoty nebo bundy. Skateshop Xride.cz pro vás připravil i řadu doplňků - skate batohy Dakine, Burton .. do města i do školy, luxusní kabelky na party, brýle Oakley, kulichy, sluchátka a mnoho dalších zimních i letních doplňků.

V našem skateshopu máte opravdu z čeho vybírat. Přejeme příjemný nákup váš skateshop a snowboard shop Xride.cz